TALLINNA RAAMATUMESS

TRM18_lilla-01

 

 

 

 

 

 

Kutsume Teid osa võtma Tallinna raamatumessist, mis toimub 19.–21. aprillini 2018.

Nagu viimastel aastatel tavaks, leiab ka sel kevadel Eesti Rahvusraamatukogus aset Tallinna raamatumess, millel kirjastused saavad tutvustada oma toodangut ja suhelda lugejatega, korraldada raamatuesitlusi ning kohtumisi kirjanikega. Toimub hulk sündmusi nii lastele kui ka suurtele, oodatud on nii eesti kui ka vene keelt kõnelejad.

Raamatumessi programmis on oma kindla koha leidnud kirjandusfoorum, tüpograafiaseminar Kirjak ning laupäevane lasteüritus.

Oodatud on kõik toredad ettepanekud, kuidas messimelu veel mõnusamaks muuta, olgu selleks raamatuesitlus või autoritund, seminar või teenuse tutvustus. Olge head ja andke oma mõtetest teada aadressil raamatumess@gmail.com.

Messil müügipinna tellimiseks palume registreeruda hiljemalt 16. veebruariks 2018.

Informatsiooni registreerumise ja osalemistingimuste kohta leiate Eesti Kirjastuste Liidu veebilehelt www.estbook.com. NB! Müügikohtade broneerimine toimub registreerumise järjekorras.

Messi korraldavad Eesti Kirjastuse Liit, Eesti Rahvusraamatukogu ja Tallinna Kirjanduskeskus koostöös Eesti Kujundusgraafikute Liidu, Eesti Lastekirjanduse Keskuse, Tallinna Keskraamatukogu ja paljude kirjastustega.

Täname kõiki juba ette panuse eest ja kohtumiseni raamatumessil!

 

 

Lugupidamisega
Mart Jagomägi
juhatuse esimees
Eesti Kirjastuste Liit