OSALEJALE

 

Hea kirjastaja!

Kutsume teid osa võtma Tallinna raamatumessi jõulumüügist, mis sel aastal toimub 08.-10. detsembrini Kultuurikatlas.

Juba kolmandat korda korraldame oma ürituse Kultuurikatlas Katelde saalis. Ja kuigi Kultuurikatla aadressi on muudetud, ärge laske end sellest eksitada, maja asub ikka endises asukohas. Loodame, et meie ürituse ajaks on ka ehitustööd lõppemas ja liiklemine Kultuurikatla ümbruses muutunud normaalseks, nii et kõik külastajad jõuavad kenasti ja loodetavasti varasemast veelgi paremini kohale.

Sel korral oleme täiendanud jõulumüügile registreerimise korda, seepärast palun lugege tingimused läbi. Sisu osas ei ole aga mingeid muudatusi – nagu ikka, saavad messil osalejad müüa raamatuid ja korraldada raamatuesitlusi. Ettepanekud ja mõtted saate kirja panna taotlusvormis, aga soovi korral võite kirjutada ka aadressile info@estbook.com.

Niisiis, messil osalemiseks palume teil tutvuda osalemistingimuste, messistendi rendivõimaluste ja maksumustega ning täita taotlusvorm (taotlusvormi saate täita lehel Messipinna rent).

NB! Tallinna raamatumessil osalejal on võimalik taotleda messitoetust Tallinna linnalt. Toetatakse Tallinna väike- ja keskmise suurusega ettevõtteid ning FIEsid. Taotlus tuleb esitada vähemalt 21 kalendripäeva enne messi algust.
Täpsema info taotlemise kohta leiate Tallinna linna veebilehelt.

 

Tallinna raamatumessi jõulumüüki korraldab Eesti Kirjastuste Liit.

Tere tulemast messile!
Kontakt:
Kaidi Urmet 
Eesti Kirjastuste Liit
Telefon: 506 7423                   
E-post: info@estbook.com