OSALEJALE

Hea kirjastaja!

Kutsume Teid osa võtma Tallinna raamatumessi jõulumüügist, mis sel aastal toimub 10.-12. detsembrini Kultuurikatlas.

Tallinna raamatumess on olnud väikesel pausil. Pandeemia on meie kõigi elu muutnud ja nii oleme meiegi pidanud kaks korda messi toimumise edasi lükkama. Ehkki olukord Eestis on endiselt keeruline, on kehtestatud piirangutega arvestades siiski võimalik üritusi korraldada ja seekord otsustasime raamatumessi siduda jõuluajaga. Võib juhtuda, et olukord muutub selliseks, et tuleb kehtestada uued piirangud, seniks aga valmistume messiks ja kutsume Teid registreeruma.

Seekord ei ole muutunud mitte ainult messi tavapärane aeg kevadel, vaid ka asukoht – uueks ja põnevaks toimumiskohaks on Katelde saal Kultuurikatlas. Loodame väga, et külastajad leiavad raamatumessi uue asukoha üles ja see võetakse hästi vastu.

Nagu ikka, saavad messil osalejad korraldada raamatuesitlusi, müüa raamatuid ja suhelda lugejatega. Ettepanekud saate kirja panna registreerimislehel, aga ka kirjutada aadressil info@estbook.com.

Selleks, et mess saaks toimuda ja külastajad tunneksid end kaitstuna, arvestame Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud  piiranguid ja sellega tuleb arvestada ka messist osavõtjatel. Kehtivate piirangute järgi (9.11.2021 seis) on korraldajatel kohustus kontrollida COVID tõendite kehtivust koos tõendi esitaja isikut tõendava dokumendiga. (www.kriis.ee)

Seega peavad osalejad esitama korraldajatele covid-tõendi.

Messil osalemiseks palume teil tutvuda osalemistingimuste, messistendi rendivõimaluste ja maksumustega ning täita registreerimislehe (registeerimine on lõppenud).

NB! Tallinna raamatumessil osalejal on võimalik taotleda messitoetust Tallinna linnalt. Toetatakse Tallinna väike- ja keskmise suurusega ettevõtteid ning FIEsid. Taotlus tuleb esitada vähemalt 21 kalendripäeva enne messi algust. Täpsema info taotlemise kohta leiate Tallinna linna veebilehelt.

 

Tallinna raamatumessi jõulumüüki korraldab Eesti Kirjastuste Liit.

Tere tulemast messile!
Kontakt:
Kaidi Urmet 
Eesti Kirjastuste Liit
Telefon: 506 7423                   
E-post: info@estbook.com